Adapazarinet.comGelecek Program

Haberler

22.05.2009

Richard Gere Antalya da

ABD'li ünlü aktör Richard Gere, Antalya'nın Kundu bölgesinde yarın hizmete açılacak Mardan Palace'ın açılış törenine katılmak üzere Antalya'ya geldi.

Devamı...


18.05.2009

Aşk Ateşi yakında vizyonda!

Aşk Ateşi 12 Haziran da vizyonda! Venedik Film Festivali’nden Marcello Mastroianni Ödülü ve Golden Lion adaylığıyla dönen The Burning Plain ( Aşk Ateşi ), ödüllü başrol oyuncuları ve örgün senaryosuyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Devamı...


18.05.2009

Cadıların ödülleri belli oldu!

7 Mayıs ta başlayan 12. Uçan Süpürge Uluslararası Kadın Filmleri Festivali 14 Mayıs ta sona erdi. Kızılırmak Sineması nda yapılan törende Uluslararası Film Eleştirmenleri Birliği (FIPRESCI) Ödülü ve Genç Cadı Ödülü nü kazananlar açıklandı.

Devamı...


22.04.2009

Deli Deli Olma’nın galası yapıldı!

17 Nisan'da vizyondaki yerini alacak olan Deli Deli Olma filminin galası 14 Nisan Salı akşamı Nişantaşı City Life Sinemaları'nda yapıldı. Küçücük bir dünyada, kocaman yüreklerin hikayesi üzerine kurulan Deli Deli Olma izleyenlere duygusal dakikalar yaşatt

Devamı...


10.03.2009

3D Sinema

REAL D sinema Beowulf ile Türkiye'de Dünyada Dijital 3 Boyutlu Sinema teknolojisi konusunda devrim yaratan REAL D sinema sistemi, Mars Entertainment Group ile Türkiye'de Cinebonus Kanyon Levent ve Cinebonus Nautilus Kadıköy sinemalarında izleyicilerle

Devamı...