Adapazarinet.com

Haberler

 
 
    CHP'lilere ceza Karakter Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto  
CHP'lilere ceza
Referandumda görevli olduğu sandığa gelmeyen CHP’liler bundan sonra hiçbir seçimde sandık görevlisi olamayacak

CHP İzmit İlçe Örgütü`nün haftalık yönetim kurulu toplantısı gerçekleştirildi. Ömer Hazer başkanlığında yapılan toplantıda yönetim mali konularda icra kuruluna yetki verdi. Toplantıda ayrıca referandumda görevlerini yapmayan sandık müşahitleri de görüşüldü. İl yönetiminin isteği üzerine sandıkta görev yapanlara teşekkür yazısı yazılacağı gibi, görevini yapmayanlar hakkında da ceza uygulanacağını belirten Hazer “Ceza olarak bundan sonra sandık görevlisi olamayacaklar” dedi.
 

TEŞEKKÜR YAZISI
Hazer konuşmasını şöyle sürdürdü; “Sandığında görev yapmayanların kaç kişi olduğunu belirleyip isimlerini il yönetimin göndereceğiz. Görevini başarıyla yapanlara da teşekkür yazısı yazacağız. Görevini mazeretsiz yapmayanlar ceza olarak bundan sonra seçimlerde sandık görevlisi olamayacak.” Öte yandan toplantıda yeni icra kuruluna mali konularda ve yazışmalarda yetki verdi. Buna göre başkan Hazer, ilçe sekreteri Servet Kulaksız ile sayman Ayhan Kocatürk bankadan para çekme ve ödeme konusunda yetkilendi.
 

KÖY ZİYARETLERİ
Geçtiğimiz aylarda İzmit`e bağlı köylere çeşitli ziyaretler yapan yönetim toplantıda yeni bir ziyaret programı da hazırladı. 3 Kasım`da başlayacak köy ziyaretleri şöyle; Bağlıca ve Düğmeciler Köyü (3 Kasım), Kadriye, Mediciye ve Güvercinlik Köyü (4 Kasım), Arpalıkihsaniyue, Balören ve Kozluca Köyü (10 Kasım), Sağ Köy, Biberoğlu ve Bayraktar Köyü (11 Kasım), Karaabdülbaki, Sapakpınar, Süleymaniye Köyleri, Akmeşe Atatürk Mahallesi ve Cumhuriyet Mahallesi ((bayramın 3. günü), Ambarcı, Çavuşoğlu, Yenice, Kurtdere, Ortaburun, Hasancıklar Köyleri (bayramın 4. günü)
 

53 KİŞİ KAN BAĞIŞLADI
Toplantıda geçtiğimiz hafta sonu Kızılay ile birlikte kan bağışı kampanyası düzenleyen İzmit ilçe gençlik kollarının projesini de masaya yatıran Hazer, sayının oldukça düşük olduğunu kabul etti. Hazer, “2 gün süren kampanyada sadece 53 kişi kan bağışlamış. Sayı az ama o gün partinin de yoğun bir gündemi vardı. Birkaç ay sonra aynı projeyi yeniden yapmayı düşünüyoruz. O zaman daha çok katılım olacak” dedi.
 

FENER ALAYI YAPILACAK
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları çerçevesinde her yıl olduğu gibi bu sene de il gençlik kollarının düzenlediği fener alayına geniş katılım beklediklerini sözlerine ekleyen Hazer, “ADD ve ÇYDD de bize katılacak. Onlar Yahya Kaptan`dan hareket edecek. Biz Merkez Bankası önünden. Tadilatı biterse Anıtpark`ta, bitmezse Sabri Yalım Parkı ya da Perşembe Pazarı alanında buluşacağız” diye konuştu.

27.10.2010     
Arkadaşına Gönder Çıktı Al   


Önceki Haber
Bu haber 2571 kere okundu Sonraki Haber
Yerel Haberler kategorisindeki tüm haberler için tıklayın.YORUMLARINIZ İNTERAKTİF GÜNDEMBu habere henüz kimse görüş belirtmemiş.

 [Haberle ilgili yorum yazın]


En Çok Yorum Yapılan
Güncel Haberler Haberleri2

Seçim 20091

Depremde yapılması gerekenler
En Çok Okunan
Güncel Haberler HaberleriDepremde yapılması gerekenlerİzmitnet.com Yenilendi!Jandarmadan baskınAGDAŞ tan uyarı gazınız kesilecekkocaelinet.com Yenilendi!