Adapazarinet.com

Haberler

 
 
    Bekir Kılıç Bu Cesareti Nereden Alıyor? Karakter Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto  
Bekir Kılıç Bu Cesareti Nereden Alıyor?
29 Mart’ta yapılan yerel seçimlerde AKP’den Kartal Belediye Başkan adayı olan, ama seçimi CHP’li adaya kaptıran Evyap’ın üst düzey yöneticisi Bekir Kılıç ilimizde yasaları göz göre göre çiğneyip herkese meydan okuyor.

Bir yandan Evyap’ta üst düzey yönetici olarak çalışan ve buradan maaş alan, bunun dışında da pek çok yerde yönetici gözüken Bekir Kılıç şimdi de Körfez’de satın aldığı tarım arazisi üzerine konteyner deposu yaptı.

8.5 dönümlük arazide günlerce hafriyat yapıp buraları düzeltti. Sonra yasalarda açıkça suç olmasına rağmen burayı konteyner deposu haline getirdi.

Oysa bu kentte belediyeler isterse vatandaşın bırakın konteyner deposu yapmasını, bir kulübe yapmasına bile izin vermez.

Ama Körfez ve Kirazlıyalı sahillerini adeta bitirip bir konteyner deposu haline getiren kişi olan Bekir Kılıç şimdi de birilerinden cesaret alarak tüm Körfez’i konteyner deposu haline getirmek istiyor.

Kendisine yapılan tüm ikazları geri çeviren, kulak tıkayan ve hala konteyner depolamaya devam eden Bekir Kılıç’ın bu cesareti nereden aldığı merak ediliyor.

Evet, biz de soruyoruz.

Değil konteyner deposu bir kulübe yapılması bile yasak olan araziye Bekir Kılıç nasıl konteyner deposu yapabildi?

Körfez Belediyesi’nin bütün uyarılarına ve ikazlarına rağmen burayı kapatmayıp konteyner depolamaya devam eden Bekir Kılıç bu cesareti nereden ve kimlerden alıyor?
 

12.08.2009     
Arkadaşına Gönder Çıktı Al   


Önceki Haber
Bu haber 3882 kere okundu Sonraki Haber
Yerel Haberler kategorisindeki tüm haberler için tıklayın.YORUMLARINIZ İNTERAKTİF GÜNDEMBu habere henüz kimse görüş belirtmemiş.

 [Haberle ilgili yorum yazın]


En Çok Yorum Yapılan
Güncel Haberler Haberleri2

Seçim 20091

Depremde yapılması gerekenler
En Çok Okunan
Güncel Haberler HaberleriDepremde yapılması gerekenlerİzmitnet.com Yenilendi!Jandarmadan baskınkocaelinet.com Yenilendi!AGDAŞ tan uyarı gazınız kesilecek